S224 Shitet banesa në Dardani,Santea

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 01 Gush 14:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Dardani te santea.
Gjendet në katin e parë dhe ka sipërfaqe prej 60 m2.
Eshtë e gjitha e renovuar dhe e mobiluar,me termokos dhe me fletë poseduese!

Posedon:

Sallon
Kuzhinë(ndaras)
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:86000 euro
S224

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim