S225 Shitet banesa në Gërrmi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 01 Gush 15:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Germi tek banesat e ashtuquajtura banesat e Lates.
Gjendet në katin e 4-të me lift funksional dhe ka sipërfaqe prej 86 m2.
Eshtë e mobiluar, ka afër fushat e tenisit,minimarkete, furra etj.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:700 euro për m2
S225

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim