S226 Shiten banesat në Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 02 Gush 15:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 3 banesa në lagjen e Spitalit, rruga e Prekazit.
Banesat janë në përfundim e sipër.

Qmimi:750 euro për m2
S226

Banesa #1:
Gjendet në katin e 6-të dhe ka sipërfaqe prej 56 m2, ka pozitën në lindje.
Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Banesa #2:
Gjendet në katin e 7-të dhe ka sipërfaqe prej 56 m2, ka pozitën në lindje.
Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Banesa #3:
Gjendet në katin e 7-të dhe ka sipërfaqe prej 103 m2, ka pozitën përëndim-lindje.
Posedon:

Sallon+Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim