S228 Shitet banesa në Emshir-Kalabri, EXDC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 14 Gush 18:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Emshir-Kalabri, tek banesat e EXDC-së.
Banesa gjendet në katin e 7-të me sipërfaqe prej 54 m2.
Eshtë e mobiluar dhe ka nxemje qëndrore me termokos!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:40000 euro i diskutueshëm
S228

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim