S229 Shitet banesa në rr.Muharrem Fejza

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 07 Gush 11:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81.2 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në rr Muharrem Fejza, ndërtim i Lirimit, prapa KAWA-së.
Banesa gjendët në katin e 5-të me lif dhe ka sipërfaqe prej 81.2 m2.
Banesa është e përfunduar dhe e gatshme për banim!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:850 euro
S229

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim