S230 Shitet banesa me fletë poseduese tek Mati 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 07 Gush 18:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza, tek instituti gjyqësore.
Banesa gjendet në katin e 5-të me lift funksional dhe ka sipërfaqe prej 65 m2.
Ka fletën posedusese dhe përkthimi bëhet menjëherë tek noteri!
Banesa është e gjitha e mobiluar.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
2 Ballkona
Koridor

Qmimi:60000 euro
S230

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim