S231 Shitet banesa te Maxi 24h Mati 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 08 Gush 18:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa tek Mati 1, prapa Maxi 24h ndërtim i Alko impex.
Banesa gjendet në katin e 5-të me lift funksional dhe ka sipërfaqe prej 60 m2.
Banesa është e pamobilar, ka pozitën në lindje që do të thotë ka ndricim të mirë natyral.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjum
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:46000 euro
S231

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim