S232 Shitet banesa tek shkolla Pavarësia, Mati 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 10 Gush 12:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

740 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa afër shkollës Pavarësia, Mati 1 objekti Vëllezërit Asllani.
Gjendet në katin e 4-të me lift dhe ka sipërfaqe prej 86 m2.
Banesa është e pamobiluar përvec kuzhinës.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:740 euro për m2
S232

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim