S233 Banesa në shitje në Lakrishte 3 dhomëshe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 13 Gush 17:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Lakrishte prapa ProCreditit.
Në një lokacion të favorshëm për banim, dhe pamja nga lindja e jugu bën që kjo banesë të ketë ndricim të mirë natyral.
Gjendet në katin e 12-të me lift funksional tek hyrja e 4-të dhe ka sipërfaqe prej 63 m2 në dokumenta, kurse neto ka më shumë se kaq.
Banesa është e mobiluar,me nxehmje qëndrore të qytetit(termokos).
Ka fletën poseduese, pra përkthimi bëhet menjëherë!

Posedon:

Sallon
Kuzhinë(ndaras nga salloni)
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:60000 euro
S233

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim