S234 Shitet banesa për ordinanc/zyre në Ulpian

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 14 Gush 12:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Ulpian tek ish- Hotel Baci, për ordinanc/zyre.
Banesa gjendet në katin e parë ka nxehmje qëndrore me termokos, dhe pamje nga të dy anët, dhe ka sipërfaqe prej 55 m2.
Ka fletën poseduese, përkthimi bëhet menjëherë tek noteri!

Qmimi:90.000 euro
S234

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim