Shiten 9 banesa ne Fushe Kosove afer rrethit!DELTA

Shitet nga: Delta Dje 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohen per shitje 9 banesa ne Fushe-Kosove.
Banesa jane ndertim i posa perfunduar te nje cilesie te larte.Banesat ndodhen ne katet -ll- dhe -V- te objektit me keto siperfaqe:87,96 perkatesisht 102m².Banesat kane kete renditje:
●2 dhe 3 dhoma gjumi
●Dhome dite
●Kuzhine
●Banjo&Wc
●Ballkon
Jane te pozicionuara afer rrethit shume prane ish-komunes ne nje zone te qete banimi.
Çmimi per m²:550€
Kontakti:044 556 777---049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim