Shiten banesat ne Arberi - Dragodan te melodia PX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni UNION 03 Korr 16:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shiten banesa ne Arberi – Dragodan te Melodia px. Banesat kan kuadratura te ndryshme. Gjithsej jane 2 blloqe, njeri bllok perfundon me korrik te vitit 2019, ndersa tjetri ne muajin shtator te vitit 2019.
Ka banesa me hapsira te ndryshe, nje dhomshe, dy dhomshe dhe tre dhomshe.

Qmimi: 850 euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim