Shiten Banesat ne lagjen Arbëri ''Efor Luki''

Shitet nga: lirza Sot 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arbëri
Komuna: Prishtinë
Shiten Banesat ne lagjen Arberi Kompleski ''Efor Luki''
Ndërtersat janë 5 katshe
Çmimi për m2 është 900euro

Objekti A dhe B Pritet te perfundoj ne fund te vitit,
ndërsa objekti C fillon ndertimin në muajin Mars.

Objekti A posedon 3 banesa për gjdo katë:
me sipërfaqe
S=108.80m2
S=107.5.m2
S=108.70m2

Objekti B posedon 5 banesa për gjdo katë:
S=90.00m2
S=87.80m2
S=117.30m2
S=90.90m2
S=87.90m2

Objekti C posedon 6 banesa për gjdo katë:
S=87.60m2
S=64.20m2
S=87.60m2
S=90.80m2
S=122.80m2
S=84.20m2

Gjindemi ne ULPIANË afër ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
selami.murturi@gmail.com
+383(45) 57 88 47
+383(44) 37 43 31
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim