Shiten dy banesa ne Bregun e Diellit - te ambulant

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 134 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten dy banesa ne Bregun e Diellit, te ambulanta, njera 96m2 dhe 38m2 - me mundesi bashkimi.
Gjinden ne katin II dhe shiten vetem sbashku.

cmimi total 150.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim