Shitet banesa 73m2 ne lagjen Emshir

Shitet nga: Arijan 15 Korr 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ne shitje ne lagjen Emshir pak me larte se banesat e arabeve. Banesa posedon:
1. Sallonin me kuzhin
2. 1 dhome gjumi
3. 1 banjo
4. Depo
5. Lloxhe

Banesa eshte ne ndertim dhe perfundon ne Dhjetor. Ndertimi eshte me kualitet te larte dhe me dokumentacion te rregullt. Cmimi i negociueshem, per me shume kontakt viber +38349889893
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim