Shitet banesa 89.05m2 në Kompleksin Morea, Kati 9

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Vlera Sot 16:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: 50m nga Super Viva, Muharrem Fejza
Sipërfaqe: 89.05 m2
Komuna: Prishtinë
Kodi 0125

Shitet banesa 89.05m2 në Kompleksin Morea, Kati 9, sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo.

Objekti gjithsej ka P+9 kate.
Ka dy lifta,ka vendparking te mjafueshem pasi qe 70% e hapësirës eshte ne shfrytëzim te banoreve,po ashtu këndin e lojrave per femije dhe nji lokal do te jete ne dispozicion te banoreve per ndonjë aheng apo ndonjë mbledhim te ndonjë natyre tjeter.

Dritaret do te jenë me xham 3 shtresorë dhe roleta, do të jetë e shtruar me laminat në përjashtim te banjove, wc dhe kuzhinës qe do të jetë pllake qeramike.
Nxemjet do te jenë me radiatorë në përjashtim te korridoreve nxemja do te jete nentoksore me qëllim që mos te nxinet hapësira.
Banjot dhe wc do te kompletohen komplet nga investitori.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim