Shitet banesa 93m2 (130 në matje) në Prishtinë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Vlera Sot 16:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te banesat e bardha,
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Prishtinë
Kodi 0490

Shitet banesa 93m2 (130 në matje) në Prishtinë tek banesat e bardha. Banesa është e mobilur dhe ka dy kate, në katin e pare: dhoma e dites, kuzhine me trepezari, shpajz, nje banjo dhe nje dhome gjumi.
Kati i dyte: dy dhoma gjumi, nje banjo, shpajz dhe koridor të madh. Banesa ka ngrohje me Termokos, banesa i ka te gjita dokumentat e rregullta dhe mund të perdoret per hipotekë.

383 45 251 251
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim