Shitet Banesa Lakrishte (Dukagjini Residence) 96m2

Shitet nga: Premium Patundshmeri 24 Qer 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lakrishte (Dukagjini Residence).
Banesa ka siperfaqe prej 96.19 m2 dhe posedon:
-2 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine me trapezari
-Depo
-Banjo/WC
-Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri,me kualitet te larte, me pamje te mrekullushme nga kryeqyteti ,parking nentokesor dhe jashte objektit,hapesire gjelbruese.
Kati XI.

Çmimi : 1,000 €/m2.

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim