Shitet banesa luksoze ne lagjen Bregu i Diellit

Shitet nga: Campus Dje 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

117 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet per #shitje banesa ne lagjen Bregu i Diellit

-
Sallon | Kuzhine | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | 86m² | 117.000€ |

-
Ofrohet per shitje banesa ne lagjen Bregu i Diellit, afer shtepise se shendetit.
Banesa gjendet ne katin perdhese, nga hyrja kryesore e ndajne vetem 7 shkalle deri ne deren e baneses. Gjendet ne nje lokacion tejet te pershtatshem per banim te qete si dhe lidhje te shpejte me cdo pjese tjeter te qytetit.

Banesa eshte ndertim i vjeter dhe ofron hapesira te medha parkingu, gjelbrim te theksuar per rreth baneses, ndricim te pa penguar nga ndertesat tjera, posedon edhe ngrohjen e qytetit si dhe shume komoditete te tjera.
Shtepia e shendetit, shkolla fillore Ismail Qemali, kopshte te ndryshme per femije, si dhe te gjtiha gjerat e tjera per te cilat mund te keni nevoje ne perditshmerine tuaj i gjeni fare prane baneses, ne distance vetem disa metra nga njera tjetra.

Banesa eshte e gjitha e renovuar dhe ofron kushte shume komode per banim, vlen te ceket edhe vendosja e kaminit ne dhomen e ndejes duke i ofruar me shume ngrohtesi dhe bukuri asaj.
Banesa eshte e pajisur me flete poseduese dhe ofron hapesire prej 86m² neto te shenuara ne fleten poseduese mirepo te shfrytezueshme afer 100m².
Banesa nuk eshte ne hipotek, posedon te gjithe dokumentacionin dhe bartja mund te behet menjeher.

-
✆+ 383 (49) 755 554

✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com

"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim