SHITET banesa në Prishtinë. 94.50 m²

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prihtin
Sipërfaqe: 94.50 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET banesa në Prishtinë.
REF: B19/19/SH

➡️ Banesa 3 = 94.50 m²
Kati 3
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Holli + Garderoba | WC | Banjo | Ballkon

- Objekti posedon park privat (kënd i argëtimit për fëmijë, shtigjet për biciklizëm, dhe aktivetete sportive), i shfrytëzueshëm vetëm nga banorët.
- Parking privat nën vëzhgimin e kamerave të sigurisë.
- Ndriçim i brendshëm - dritat ndizen automatikisht me detektimin e lëvizjeve.
- Objekti përfundon në Mars 2020.
- Investitor : VG Construction
- Banesa shitet nga nenkontraktori.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
📍 1, Rruga Hajredin Bajrami, Lipjan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim