Shitet banesa ne arberi te katastri Alb dizajn

Shitet nga: Future Invest Dje 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arberi alb dizajn
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Arberi afer Katastrit ne kompleksin Alb dizajn, siperfaqja 86.4m2 kati 2, renditja: 2 dhoma gjumi, dhome neje me kuzhine, ballkon, banjo, toalet, hapsira koridorit, çmimi 1000 € per m2, veqorit e objektit, fasada ventiluse, matriale cilsore dhe me kosto te larte te vendosura. 049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim