SHITET BANESA NE BREG DIELLIT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni STAR 22 Gush 14:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Breg diellit
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Breg Diellit ,banesa gjindet ne katin e pare dhe posedon

-Sallon kuzhine
-dy dhoma gjumi
-koridor
-banjo
-ballkonPer me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim