Shitet BANESA ne BREG te DILLIT te FAMISI 94 M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N. SH. "ACCESS" - Burim Dje 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Dillit
Sipërfaqe: 94.16 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregu ne Dillit te kompleksi “Famis” e ka afer stacionin urban nr.4, shkollen fillore “Ilira” banesa gjindet ne katin e 5-te, me lift , ka leje ndertimi shume e pershtatshme per banimi , ka hapsir gjelbruese , parking para objektit, dhe ka kete renditje:

– Çmimi me mobile 78000 Euro,
– Çmimi pa mobile 70000 Euro.

– Ndrrim me banes ne Fushe Kosove(me 3 dhoma
gjumi pjesa tjter ne kesh)

– Dhome dite me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Wc,
– Teras.

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 330
045 622 330

E-mail: burim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim