SHITET BANESA NE DARDANI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni STAR 22 Gush 18:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani te Bill Klintoni banesa gjindet ne katin e pare dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon

Banesa ka flete poseduese 57m2 me letra

Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim