SHITET Banesa ne KALABRI (EMSHIR) te RIERA*

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH."ACCESS" - Burim Dje 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 57.09 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Kalabri te kompleksi ”Riera” ne katin e 3-te te banimit,me sip.57.09m2 banesa eshte ne perfundim e siper pranim-dorizimi i qelsav behet edhe 2 muaj, ka leje ndertimi kontrata behet te noteri dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim