SHITET BANESA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT

Shitet nga: Fisnik Dobra 14 Gush 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Vellezerit Gervalla blloku i VI, kati i pare
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne lagjen Bregu i Diellit, rruga 'Vellezerit Gervalla', blloku i VI, kati i pare, me pamje drejt lindjes!

Hapesira neto eshte mbi 65 m2, ndersa bruto eshte mbi 75 m2.

Ka tri njesi banimi: dhome dite me kuzhine dhe shpajz te integruar, dhome gjumi me garderobe dhe nje dhome qe aktualisht eshte shfrytezuar edhe si dhome dite por qe mund te perdoret si dhome e dyte gjumi, banjo dhe terras me park para.

Banesa eshte e renovuar dhe modifikuar teresisht, perfshire edhe banjon.

Banesa ka ngrohje qendrore me TERMOKOS, parking te mjaftueshem dhe disa parqe/hapesira per te luajtur femijet apo edhe per shetitje!

Dokumentacioni eshte ne rregulle (me flete poseduese/kadastrale), ndersa cmimi i saj eshte 64,000 euro, me mundesi negociimi.

Shitet nga pronari.

Kontakto ne numrin e telefonit 044925727

Viber dhe WhatsApp: +38344925727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim