SHITET BANESA TE SLLOVENIA SPORTI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni STAR 23 Gush 16:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa që ësht në shitje , ësht 78 m ( katror) . Kati i 5të , ka sallon me kuzhinë , dy dhoma të fjetjes , banjo , balkon . Pamjen nga lindja , ka ashensor , nxemje me kaldaj


Banesat e Tregtise,te Albi afer Parkut


Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim