Shitet shtëpia me 5 ari oborr në Bardhosh

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Vlera Sot 16:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bardhosh
Komuna: Prishtinë
Kodi 0149

Shitet shtëpia me 5 ari oborr në Bardhosh, ka dokumentacion të rregullt, ujë 24h pa ndërprerë, sistem kanalizimi nga komuna
Shtëpia posedon :
Në katin e parë sallon 50 metra katror, dy dhoma gjumi nga 16 metra katror , banjo të madhe, këndin për vendosje te gjerave nën shkallë.
Ne katin e dytë shtëpia posedon një dhomë moderne gjumi me teracë , nje kabinet pune si dhe dy hapësira te konsiderueshme ne tavan, e cila mund te përdoret për gjëra te ndryshme .
Ngrohja qendrore është me pelet por mund të përdoret edhe me dru, me radiator, salloni dhe koridori e kanë te instaluar ngrohjen edhe nën pllaka. Shtëpia posedon sistemin kabllor dhe te internetit (Ipko ose Kujtesa ), ka garazhen, në të cilën gjenden pajisjet e ngrohjes qendrore , hapësire për lenden djegëse deri ne 10 ton, hapësire te mjaftueshme për dy makina dhe gjera tjera familjare . Garazha është e izoluar dhe posedon derën automatike me telekomandë .
Mbi garazh ekziston aneksi I shtëpisë ku ndodhet një dhome e madhe 55 m katror me banjo si ne foto.
Ne total mbi 260 metra katror te shfrytëzueshme, ka oborr të gjelbëruar të rrethuar me pisha dhe ka hapësire te mjaftueshme rekreative, është e rrethuar rreth e rrotull me muri dhe posedon dritare moderne ku nuk dëgjohet zhurmat e jashtme.
Ndodhet 8 km larg qendrës se Prishtinës në afërsi të Albi Market në Bardhosh në një vend shumë të qetë me ajër të pastër, shkollë fillore në afërsi 700 metra , qendra tregtare Albi Market 800 metra, Posta si dhe kyçja në rrugën kryesore 600 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim