SHTET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 ) oferta e fundit

Shitet nga: Alpha Dje 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   3 000 EUR

Sipërfaqe: 16 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 ) DHE LARTËSI 3 METRA . KIOSKA ËSHTË TËRËSISHT E HEKURIT DHE E PA PËRDORUR, kulmin e ka të mbuluar me drrasa, izolim , tegolla dhe olluk. Kioska është tetëkëndëshe, shumë e bukur dhe shumë funksionale dhe e punuar në mënyrë profesionale . KIOSKËS I DUHET SHTRUAR DYSHEMEJA DHE XHAMAT. QMIMI nga 3.000 € në 1000 €. Mos e lëshoni këtë rast me këtë qmim se ia vlen. Për tu bindur ejani shiqone dhe bindeni. Është ideale edhe për tu shëndrruar për pushimore për oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim