Objekt ne shitje dhe qera ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Dje 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Objekti gjindet ne Preoc,magjistralja Prishine - Ferizaj. Posedon 1500m2 me 37 ari truall.


Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim