Shitet pllaci ne Marine dhe Hotel BOGA ne Shengjin

Shitet nga: Sheref 15 Sht 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Zonës rekreative
Komuna: Prishtinë
Shitet 6.000 m2 plac ne marine te Shengjinit
Placi ka gjithësejt 6.000 m2 dhe gjendët buz detit te porta e Shengjinit.
Çmimi është 200,00 Euro për metër katror.
Shitet edhe Hoteli BOGA 6 katëshe, ka 20 dhoma me nga 40 m2, kati i pare është resoran dhe ai përdhesë bar kafe. Hoteli gjendet tek ruga e portes me pamje kah deti.
Çmimi 998 000 EURO.
Pronari ka letër poseduese për pronat në fjalë dhe transferi eventual do të bëhet tek noteri.
Kontakt personi: + 377 44 261 303;
Mail. sherafedin.omer@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim