Shitet , Toka 5.07 ari me objekt 600m2 ( Qender )

Shitet nga: Getoar Maloku 15 Sht 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Apartament, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitet toka 5.07 ari me objekt 600m2 3 kate ,Podrumi , perdhesa perfshin 200m2 hapsire , kati 1 200m2 perfshine 6 dhoma (zyre) dhe ballkon , gjithashtu dhe kati 3, 200m2 ka 6 dhoma (zyre) dhe ballkon. Ka hapsiren oborrit perpara ku parkingu eshte i pershtatshen 6+ Makina , dhe pjesen mbrapa oborrit kopshtin , eshte i pajisur me nxemje qendrore , dhe klimatizim ,gjendet ne lagjen aktash rruges
dubrovnikut 50 m larg rruges kryesore , i pershtatshem per zyra call center ,pranojm kompenzim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim