(QIRA) KAT SHTËPI duplex komod në Veternik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE Sot 08:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 170 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
(For Rent) KAT SHTËPI duplex Ekskluziv sistem Banesor në Veternik - Prishtinë për Ndërkombëtar dhe vëndor, prapa REZONANCES. Kati i 3-të. Sipërfaqja (170m)².

Renditja:

- Qëndrim Ditorë ekskluziv dhe shank

- Kuzhinë me Trepezari

- Banjo

- 2 Ballkon

Kati sipër

- 4 Dhoma gjumi, njëra dhomë me Banjo

- Banjo me xhakuzi

- 2 Ballkona

E mobiluar komplet me mobile komode, ngrohje Qëndrore, alarm sigurie, energji elektrike 24h (gjenerator), uje 24h, interfon etj..

- Posedon Parking për Veturë

- Çmimi 1000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim