⭕Shitet Shtëpia Luksoze në lagjen Veternik ⭕

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Dje 03:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
⭕Shitet Shtëpia Luksoze 294m2 në lagjen Veternik mrapa Fortesës dhe 4.20 Ari Truall.⭕

⭕Shtëpia Posedon:
⭕Sallon
⭕Kuzhinë
⭕Tryezari
⭕5 Dhoma gjumi
⭕3 Banjo
⭕Koridor
⭕Terasa
⭕2 Garazha
⭕1 Pishinë

⭕Cmimi 250.000 euro

Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme , ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDING

Faleminderit per besimin tuaj !

Me respekt ,
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
tel +37744521055 &
+37744595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim