Dekrime te mureve me teknika veneciane. Marmarino

Shitet nga: Agjensioni Musa Patudshmeri Dje 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Punojm dekore të ndryshme për mure, stuba, kamina, kuzhina, sallone.
Stile të bukura veneciane për një ambijent të bukur dhe të veçant.
QM HomeDekor.
Kontakt: +38349853387
Me shum se 20 lloje dekoresh: #marmoino #stucco, #oxydbeton #travertino #polivredistelle #emozione
#evolution #terranostrasparkante #spqraquele #imitimmeremeri #sahar #saharaoasi #lunaefect etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim