M O L E R Agimi .... color

Shitet nga: Agim 14 Gush 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm me Dekorime , Renovime dhe Riparime ......... ......... punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone...... +386 49 83 76 77 . . . viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim