Objekt dhe Shtëpi 1350m2 në shitje në Sofali.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Sofali
Sipërfaqe: 1350 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Objekti dhe Shtëpia ndodhen në 10 Ari Truall dhe gjinden në Sofali afër parkut të Tokbashqes.

-Objekti ka gjithsej 1000m2 dhe ndahet në 2 Kate, secili me nga 500m2. Gjithashtu objekti posedon garazhë brenda në objekt si dhe vendparkim të mjfatueshëm privat para objektit.

-Shtëpia ka gjithsej 350m2 dhe ka 2 kate plus nenkulmin dhe bodrumin. Gjithashtu shtëpia posedon oborr të madh me gjelberim dhe pamje të hapur.
Shtëpia ka këtë renditje:
-Kati 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

-Kati 2-të:
| 4 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

-Nënkulmi:
| 1 Hapsirë e Madhe (Momentalisht shfrytëzohet si librari).

-Bodrumi:
| 1 Dhomë (Kuzhinë)
| 1 Dhomë lavanderie

ID e shpalljes: 30098

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim