|PEMA| - SHITET shtëpia në Prishtinë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Sot 21:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hoxhe Kadri Prishtina
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për #SHITJE, shtëpi në Prishtinë, Rr."Hoxhë Kadri Prishtina"
__
Ofrohet për shitje shtëpia 2 katëshe me 2.3 ari oborr, ku në katin e parë gjindet salloni, kuzhina ndarëse, banjo dhe korridor.
__
Në katin e dytë gjinden 3 dhomë gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.
__
Oborri ka sipërfaqe 2.3 ari ku njëra ane e oborrit është e mbjellur me pisha më gjatësi 7 metër, gjithashtu në oborr gjindet edhe një garazhë, ku mund të përdoret edhe si lokal.
__
Shtëpia gjindet në një lokacion të favorshëm, ku ka shumë afër shkollën e mesme "Sami Frashëri" dhe shkollën Teknike, gjithashtu edhe qendrën e qytetit.
__
Vini re: shtëpia përvec marrëveshjes me para, mund të negociohet edhe me ndrrim me banesa në Prishtinë, varësisht se si arrihet marrëveshja.
__
Çmimi:
Me marrëveshje
__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Facebook: Pema Patundshmeri
__
Pema Patundshmeri

Per me shume, kliko ketu

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim