|PEMA|-Shitet shtëpija në Veternik-Prishtinë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Sot 21:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Veternik
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Energji diellore
Komuna: Prishtinë
Pema Patundshmëri ofron për #SHITJE shtëpi moderne në Veternik-Prishtinë

__
Ofrohet për shitje shtëpi moderne e stilit Amerikan, e cila shtëpi i plotëson të gjitha kushtet për një jetë të rehatshme, në një ambient shumë të qetë.

Shtëpija është e ndarë në etazhe, ku në etazhën e përdhesës gjindet një kuzhinë verore shumë e kendshme e cila ka qasje të drejtpërdrejt në oborr, si dhe një dhomë gjumi.

Në etazhën e parë ka një banjo shumë të madhe dhe një garazhë, ku ne kuadër të garazhës hyn edhe një depo.

Në etazhën e dytë ka një sallon me hapësirë të madhe si dhe një kuzhinë të ndarë, e cila ka qasje në terrasë.

Në etazhën e tretë ka 2 dhomë gjumi të mëdha, një utilit si dhe një banjo.

Ndërsa në etazhën e katërt ka një hapësirë shumë të madhe, e cila mund të shfrytëzohet si dhomë, ose si hapësirë për nevoja të ndryshme.

__
Shtëpija ka sistem solar termal për ujë të nxehtë, kalda me pelet si dhe sistem të sigurisë së shtëpisë me kamera.

Ka 4.6 ari oborr.

__
Pronari gjithashtu pranon edhe kompenzim me banesa ose lokale në Prishtinë, varësisht se si arrihet marrëveshja.

__
Çmimi:
285'000 €

__
Për më shumë informata:

045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

__
Pema Patundshmëri

Për më shumë, kliko këtu

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim