|PEMA|-Shitet shtepija ne lagjen Qershia

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Sot 18:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagjja Qershia
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Pema Patundshmëri ofron për #SHITJE shtëpi në Lagjen Qershia-Prishtinë

__
Ofrohet për shitje shtëpi e tipit A, në lagjen Qershia, një lagje moderne me shtëpi të "mençura", ku shtëpinë tuaj mund ta kontrolloni dhe tele-dirigjoni përmes telefonit tuaj.

Shtëpia e tipit A ofron gjithçka që duhet për një jetesë afatgjate dhe komode, shtëpi shumë e përshtatshme dhe me shumë pak humbje arkitektonike, me hapësirë të menduar mirë për kërkesat e një familje.
__
Shtëpia në katin e 1 (parë) ka parahyrje, sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, kamin, wc, garazhë.
Ndërsa në katin e 2 (dytë) ka korridor, 4 (katër) dhomë gjumi, ku njëra dhomë ka edhe banjo, depo, banjo, 2 (dy) terasa.
Shtëpia ka 200 m².

Lagjja do të jetë e tipit të mbyllur, me 130 shtëpi, çerdhe, terrene sportive, qasje me rrugët kryesore dhe rreth-rrotullim, kamera, hyrje të kontrolluara, mirëmbajtje për shtëpinë dhe për lagjen.
__
Vini re: shtëpia në shitje është në fazën përfundimtare, fotot e bëra janë vetëm model i shtëpisë së tipit A në lagjen Qershia.
__
Cakto takim ne:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim