Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtin)303/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Prishtine
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne Prishtine ne Lagjen Kalabria
-Rrugica:Aleksander Albani..
Shtepia Shitet me mobilje.
Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 4.80 ari oborr.
Shtepia eshte me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim