Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Prishtine
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne Prishtine ne Rr.Agim Qela (Lagjja Kalabria):
Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 6 ari oborr :
Kati 1-Sallon,Kuzhine,banjo,garazhd,depo..
Kati 2-2 dhoma gjumi,banjo.
Kati 3-I hapur
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim