Ringa(Shitet Shtepia ne Llamnaselle)279/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne Llamnaselle me 6.65Ari .
Shtepia eshte 1 katshe dhe ka 90m2 .
Shtepia ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo.
Shtepia poshtu ne oborr ka dhe nje shtepize te vogel e cila ka 2 dhoma dhe nje banjo.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt .
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim