SH007 Shitet Shtepia ne Qender te 3sheshirat 300K

Shitet nga: Megane Sot 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender 3sheshirat
Sipërfaqe: 75 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia Posedon:
2 - Dhoma Gjumi
1 - Sallon
2 - Kuzhina
1 - Banjo/Wc
1 - Ballkon

Shtepia gjendet te tre sheshirat ne qender dhe posedon 2 kat me siperfaqe prej 75m2 ne dokumentacion.

Tel&Viber +383 45 567 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim