Shiten 2 shtepi ne lagjen Qershia 200m2 202m2

Shitet nga: Future Invest Sot 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Ne lagjen qershia
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shiten 2 Shtepi ne lagjen Qershia 200m2 dhe 202m2, te gatshme per banim, renditja, 4 dhoma gjumi, dhom
neje me kuzhine, garazh per veture, çmimi 950 € per m2. 049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim