Shitet Objekti Me Lokale Biznesi Prishtine

Shitet nga: Avdi 19 Sht 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

349 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 700 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Urgjent ! Shitet objecti Business 700m2 rruga Gjin gazulli tasligje : Lokali perdhes ka 200m2 Lokali në katin 1 ka 120m2 po në të njejtin kate ka edhe Nje apartment prej80m2 Ne katin 2 ka apartment prej 160m2 dhe 2 tarasa ka 20m2 ne katin nën kulem ka 120m2 I gjith objekti mund te perdoret per qfardo lloj businesi: per me shum info kotakto në viber ose WhatsApp : 00447733236073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim