Shitet shtëpija në Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HomeLink RealEstate Dje 17:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

195 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpija në lagjen Emshir, afër Hotel Gardenit. Shtepija është e ndërtuar rishtazi dhe ka një plan mjaft të përshtatshëm. Posedon 250m² me 3 ari tokë.

Renditja:

🔸 Kati i parë - Sallon me kuzhinë + banjo
🔸 Kati i dytë - 3 dhoma gjumi (secila ka ballkonin e vet)
🔸 Kati i tretë - Një sallon i madh ( i cili mund të ndahet në 2 dhoma) dhe banjo
🔸 Podrum
🔸 Dhomën e nxemjes
🔸 Garazhën

Cmimi 195.000 €

Kodi E17

│ HomeLink RealEstate │

Kontakt:
📞 +383 45 550 554 (viber&whatsapp)
📞 +383 49 111 742
agjensioni.homelink@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim