Shitet shtepia 2.5ari ne Vushtrri tek ETC

Shitet nga: Lokal 19 Sht 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Vushtrri e shtrire ne 2.5 ari truall me madhesi prej 200m2 e organizuar ne 2 kate me hyrje te ndara ku ka kete renditje:4 dhoma gjumi,2 dhoma te dites,2 kuzhina,2 banjo,2 ballkona,oborr,garazh,depo.Ndodhet ne rrugen per Begaj afer ETC dhe CIAO BERTO 150 metra distance nga rruga kryesore.Shtepia posedon fleten posedusese me dokumentacion komplet te rregullt. Cmimi 89.000 Euro Kontakti 045 448 749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim