Shitet shtepia luksoze ne Taslixhe, tek viva fresh

Shitet nga: Campus Dje 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për #shitje shtëpija luksoze në Taslixhe

#400m², 2 ari truall | 320.000€ , i negociueshëm |

_
Ofrohet për shitje shtëpija luksoze në lagjen Taslixhe, përballë parkut të Taukbahqes dhe shumë afër Viva Fresh Store.
Shtëpija posedon hapësirë prej 400m², është e renovuar në tërësi parak pak kohe, me çdo gjë të re dhe kualitative.

- Në hyrje të shtëpisë gjenden 2 njësi si dhe banjo, - Në katin e 1 gjenden gjithashtu 3 hapësira të ndara ne sallon, dhome pune, kuzhine dhe tryezari ndaras si dhe banjo.
- Në katin e 2 gjenden 3 dhoma gjumi si dhe banjo e cila posedon edhe jaccuzi.
- Në katin e 3 gjenden edhe 3 njesi, dhe ballkoni prej 60m2, i cili ofron një pamje fantastike drejtë qytetit dhe parkut te Taukbahqes.
Vlen të ceket që në çdo kat shtëpije gjendet nga një banjo.

Shtëpija është e pajisur me 2 garazha nëntokësore, 2 vende tjera parkingu në oborr i cili është i mbyllur me dyer oborri.
Gjithashtu në hyrje të shtëpisë gjendet hapësira tjetër e cila mund të shfrytëzohet për rekreacion , apo edhe si verandë gjatë stinës së verës.

E gjithë shtëpija rreth saj është e ndriquar me drita dekoruese te cilat njekohësisht ofrojnë edhe ndriçim të madh gjatë mbrëmjeve, dyert brenda janë të reja dhe kualitative , posedon dritare të plastikës si dhe roleta.
Ambienti brenda ofron shumë ngrohtësi dhe komoditet, lagja është tejet e qetë dhe me çasje të menjëhershme në rrugën kryesore.

Dhoma e ndejes ofron hapesire shume te madhe, ndricim tejet te bukur dhe tavane te zbukuruara me tekstur.
Pllakat, llaminati, instalimet e rrymës, ujit, kanalizimit si dhe çdo gjë tjetër është e re dhe gjithashtu shtëpija posedon edhe ngrohje qendrore me pelet.

_
✆+ 383 (49) 755 554

✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com

"Campus Patundshmëri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim