Shitet Shtepia ne Matiqan 85.000€

Shitet nga: Faton Dje 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtepia posedon ne katin e I
Sallonin me Kuzhine Banjo dhe Wc si dhe Shpajzin ne pjesesn nen shkalle,
Kati i II posedon 3 Dhoma Gjumit si dhe 2 ballkona BanjoWc. shitet e mobiluar.
Ka siperfaqe Tokes prej 2.84 ari ujsjelles dhe kanalizim si dhe te gjithe infrastrukturen qe i nevoitet nje shtepie..
Tel&Viber +383 45 567 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim